Tug of War-2021: збірна команда «ATLANTS» підтвердили чемпіонство України

27 березня 2021 року відбувся Чемпіонат України з перетягування канату серед студентів у приміщенні. Зважаючи на складну епідемічну ситуацію, змагання вдалося провести з обмеженнями по кількості атлетів у команді: формат 4х4.

Боролися за перемогу в чемпіонаті 6 чоловічих та 5 жіночих команд-представників ЗВО України.

КНТЕУ представляла збірна команда «ATLANTS», у складі 5 команд (3 чоловічих та 2 жіночих склади). Атлети боролися до трьох перемог у сутичці та показали неабияку витривалість та силу і  вкотре довели що вони найсильніші.

Призові місця розподілились таким чином:

• Серед жінок у напруженій боротьбі І місце вибороли «ATLANTS Girls»;
  • ІІ місце«ATLANTS Wild Cats».

Серед чоловіків:

• І місце  – «ATLANTS Boss»;
  • ІІ місце«ATLANTS Junior».

За результатами чемпіонату чоловіча збірна команда «ATLANTS» стала 8-разовим чемпіоном України.

Склад команди «ATLANTS Royal» вперше виступали на чемпіонаті України, хлопці показали гарні результати та зайняли почесне
IV місце.

Пишаємося досягненнями команд та бажаємо надалі розвиватися й перемагати! Дякуємо за підготовку тренеру і натхненнику Артему Цибровському!

Чемпіонат проводився з дотриманням карантинних правил.

27.03.2021
остання редакція 21.07.2021