Оголошеннявсі

Оцінка персоналу за методом «360 градусів»: майстер-клас Таїс Алєйнікової

Проведення майстер-класів представниками бізнесу щоразу є імпульсом підвищення мотивації студентів до навчання, особливо якщо спікери пропонують проходження у них виробничої практики або стажування.

Саме такий ефект мав 30 березня 2021 року майстер-клас «Оцінка персоналу за методом «360 градусів», який на запрошення кафедри менеджменту провела HR-директор ТОВ «Хаскі Аутсорсинг» Таїс Алєйнікова для студентів 3-го курсу освітніх програм «Управління у сфері економічної конкуренції», «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент персоналу» в межах вивчення навчальної дисципліни «Управління персоналом».

Під час презентації спікерка щиро та емоційно ділилася із присутніми студентами практичними навичками щодо інструментарію оцінювання персоналу «360 градусів», «плюсами» та «мінусами» застосування його у компанії «Хаскі» та особливостями індивідуального підходу до кожного працівника. Студенти отримали відповіді на більшість питань, що їх сьогодні турбують, освідомили зміст та значення оцінки та розвитку власних hard i soft skills, отримали нові цікаві знання та контакти для подальшого спілкування.

Висловлюємо вдячність Таїс Алєйніковій за цікавий практичний матеріал та сподіваємося на наступні зустрічі!

30.03.2021
остання редакція 05.04.2021