logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Оцінка персоналу за методом «360 градусів»: майстер-клас Таїс Алєйнікової

Загальна інформація

Проведення майстер-класів представниками бізнесу щоразу є імпульсом підвищення мотивації студентів до навчання, особливо якщо спікери пропонують проходження у них виробничої практики або стажування.

Саме такий ефект мав 30 березня 2021 року майстер-клас «Оцінка персоналу за методом «360 градусів», який на запрошення кафедри менеджменту провела HR-директор ТОВ «Хаскі Аутсорсинг» Таїс Алєйнікова для студентів 3-го курсу освітніх програм «Управління у сфері економічної конкуренції», «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент персоналу» в межах вивчення навчальної дисципліни «Управління персоналом».

Під час презентації спікерка щиро та емоційно ділилася із присутніми студентами практичними навичками щодо інструментарію оцінювання персоналу «360 градусів», «плюсами» та «мінусами» застосування його у компанії «Хаскі» та особливостями індивідуального підходу до кожного працівника. Студенти отримали відповіді на більшість питань, що їх сьогодні турбують, освідомили зміст та значення оцінки та розвитку власних hard i soft skills, отримали нові цікаві знання та контакти для подальшого спілкування.

Висловлюємо вдячність Таїс Алєйніковій за цікавий практичний матеріал та сподіваємося на наступні зустрічі!

30.03.2021
433884
3647
остання редакція 05.04.2021
433884