logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Онлайн лекція «Категорійний менеджмент у ритейлі: практичні кроки до успіху»

Загальна інформація

За ініціативи кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю 6 квітня 2021 року  відбулася відкрита онлайн лекція категорійного менеджера мережі магазинів одягу, взуття, аксесуарів та косметики «ІNTERTOP»  Хахалєвої Ірини на тему  «Категорійний менеджмент у  ритейлі: практичні кроки до успіху» для студентів факультету торгівлі та маркетингу.

Спікер зосередила увагу студентства на суті, складових роботи  категорійного менеджера та чинниках, що визначають  ефективність його роботи, поділилась особливостями організації роботи категорійного менеджера в мережі “ІNTERTOP”, розкрила відмінності між специфікою роботи бренд-, продакт- та категорійного менеджера. Констатуючи значну затребуваність фахівців  категорійного менеджменту з боку підприємств ритейлу, в ході зустрічі лектором акцентовано увагу на передумови, які необхідні для успішного старту та успіху в даній сфері.

Лекція викликала жваву дискусію та інтерес з боку студентства до тематики зустрічі, слухачі отримали нові знання та практичні поради.

Висловлюємо щиру вдячністю Ірині Хахалєвій за цікаву та корисну інформацію, практичні поради та сподіваємося на наступні зустрічі!

06.04.2021
433884
1906
остання редакція 06.04.2021
433884