Студентка КНТЕУ – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

Студентка 1 курсу «ОС «магістр» факультету економіки, менеджменту та психології  Бойко Людмила стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», який було організовано ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відповідно до наказу МОН України № 1457 від 24.11.2020 року та наказу КНЕУ № 604 від 30.12.2020 року.

Наукова робота представлена на конкурсі на тему «Розвиток громад в умовах цифровізації»  була підготовлена під керівництвом д.е.н., доцента, завідувача кафедри публічного управління та адміністрування КНТЕУ Новікової Н.Л.

На засіданні галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» було зазначено, що участь у ІІ турі Конкурсу взяли 105 студентських наукових робіт з 55 закладів вищої освіти України. Визначити переможців було непросто, адже всі роботи були виконані на високому рівні та заслуговували на увагу.

Вітаємо Людмилу з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

остання редакція 22.07.2021