ERASMUS+: онлайн лекції викладача Університету економіки – Варна

У рамках проєкту ERASMUS+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» Янка Александрова, викладач Університету економіки – Варна (м. Варна, Болгарія), провела онлайн лекції 6 та 8 квітня 2021 року для студентів освітньо-професійних магістерських програм англійською мовою викладання Київського національного торговельно-економічного університету.

Лекційні заняття були присвячені темам: «Альтернативні фінанси: бізнес-моделі та тенденції розвитку» та «Моделі машинного навчання для прогнозування ризиків на платформах кредитування P2P».

Під час візиту Я. Александрова мала робочу зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В.М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т.П., на якій обговорювалися напрями подальшої співпраці обох університетів та організаційні аспекти реалізації спільного проєкту ERASMUS+.

остання редакція 22.07.2021