Оголошується конкурс на навчання в університетах Польщі та Литви

Відповідно до міжуніверситетських угод вісім студентів КНТЕУ зможуть навчатися (в режимі офлайн або онлайн в залежності від ситуації з COVID-19) впродовж одного семестру 2021/22 н.р. у Краківському економічному університеті, Познанському економічному університеті, Вроцлавському економічному університеті, а також в Університеті Миколаса Ромеріса в Литві.

До участі у конкурсі на навчання у зазначених закладах вищої освіти запрошуються студенти ІІ-ІІІ курсів денної форми навчання всіх спеціальностей.

Студенти до 19.04.2021 мають подати до деканатів:

1. Заяву на ім’я Ректора КНТЕУ (у письмовій формі)
  2. Резюме, в якому необхідно відобразити таку інформацію:
  • прізвище, ім’я, по-батькові студента;
  • факультет, курс, група, форма навчання (за контрактом/державним замовленням);
  • спеціальність, спеціалізація;
  • середній бал успішності за весь період навчання (не нижче 4.0 балів);
  • досягнення в науковій роботі;
  • участь у наукових конференціях, олімпіадах, круглих столах (дата проведення, назва наукового заходу, тема доповіді тощо);
  • перелік опублікованих наукових статей (назва статті, назва журналу, номер і дата публікації тощо);
  • участь у громадському житті університету;
  • інтереси і захоплення;
  • мотивація щодо навчання в Польщі, або в Литві;
  • адреса, контактний телефон, e-mail.

1. Сертифікат, що підтверджує володіння англійською, польською мовами.
  2. Закордонний паспорт мати обов’язково.

При визначенні переможців будуть враховуватись: рівень володіння польською (для польських ЗВО) та англійською мовами (не нижче В1-В2), який визначатиметься (при відсутності міжнародних сертифікатів) за результатами письмового та усного тестування; рівень академічної успішності; участь у науково-дослідній роботі та громадському житті університету.

Звертатися у А-229а, Шарамко Софія Вадимівна

e-mail: s.sharamko@knute.edu.ua, тел.: +380-44-531-63-45