Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Щоденник «KNUTE Career Week-2021». День четвертий

В рамках «KNUTE Career Week-2021» 8 квітня стейкголдери з бізнесу продовжили ділитися досвідом із здобувачами вищої освіти.

Цього дня відбувся вебінар «Доставка товарів у період карантинів. Побудова доставки з «нуля» на якому керівник департаменту транспорту доставки ТОВ «СІЛЬПО-ФУД»  Кобець Ігор, поділився досвідом створення служби доставки з «нуля» та в короткі терміни. Спікер охарактеризував види доставки та розповів про тонкощі експрес-доставки. Майбутні фахівці з логістики дізнались, що  кур’єри «смаковершники» крім доставки товарів доставляють емоції та користуються великою довірою споживачів. Пан Ігор запропонував випускникам розпочинати свою кар’єру в «СІЛЬПО-ФУД».

Під час майстер-класу «METRO – просто «старт» чи бери вище» МЕTRO Cash&Carry Україна», який проводив провідний фахівець з розвитку персоналу Ярослав Герасименко, здобувачі ознайомилися з історією створення, принципами ведення бізнесу та особливостями підбору персоналу  компанії. Спікер запропонував учасникам зустрічі долучатись до  програм стажування, щоб навчатись у досвідчених наставників та вирішувати амбітні бізнес-задачі.  Випускників пан Ярослав запросив на роботу до найкращого міжнародного бізнес-середовища.

На лекції «Nestle Україна» «Міжнародний аспект у торгових переговорах з міжнародними корпораціями в рітейлі», головний менеджер з розвитку клієнтів, випускниця КНТЕУ  Інна Перебийніс розкрила поняття рітейлових корпорацій, міжнародних рітейлів, наголосила на важливих аспектах, які слід враховувати при вибудові співпраці з ними.

На прикладі співробітництва з міжнародними та вітчизняними компаніями: Ашан, Метро, Сільпо, АТБ пані Інна розповіла про маркетингову стратегію, яка впливає на успіх компанії.

Здобувачі цікавилися тим, як розпочати кар’єру в міжнародній компанії.

Аліна Шпак та Андрій Хватов презентували технологічну компанію «Datarobot», офіси якої знаходяться в містах Нью-Йорку, Лондоні, Києві, Сінгапурі, Токіо та Сіднеї. Здобувачі дізналися, що за підтримки видатних венчурних інвесторів, таких як NEA, Atlas Ventures та TechStars, «Datarobot»  розробила передову автоматизовану платформу машинного навчання. 1200 осіб, які працюють у Datarobot є професіоналами у машинному навчанні, аналітиці великих даних, ділових операціях та різних технологіях, що забезпечують управління даними.

Анна Хмеловська, менеджер з персоналу  наголосила, що компанія шукає найкращі таланти у програмуванні та бізнесі, повідомила що згодом будуть відкриті вакансії інтернів.

Здобувачі ставили багато професійних запитань та особливо переймалися етикою штучного інтелекту.

Дякуємо всім учасникам «KNUTE Career Week-2021»!

08.04.2021
остання редакція 22.07.2021