Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

День гостинності кафедри цифрової економіки та системного аналізу

Кафедра цифрової економіки та системного аналізу факультету інформаційних технологій КНТЕУ активно проводить профорієнтаційну роботу з метою залучення до навчання в університеті випускників шкіл та коледжів, ознайомлення абітурієнтів з освітніми програмами «Цифрова економіка» та «Інформаційні технології та бізнес-аналітика (Data Science)», умовами навчання в нашому університеті, матеріально-технічною базою, організацією студентського позанавчального життя, програмами академічної мобільності тощо.

У зв’язку з новим спалахом пандемії, більша частина профорієнтаційної роботи проводиться в онлайн форматі. У рамках профорієнтаційної роботи кафедри 27 березня 2021 року було проведено онлайн «День гостинності» кафедри цифрової економіки та системного аналізу на платформі Zoom.

На заході були присутні учні гімназії «Київська Русь» та Скандинавської гімназії. Завідувач кафедри, Роскладка Андрій Анатолійович ознайомив присутніх з останніми трендами розвитку сучасного інформаційного суспільства, перспективами та викликами, що чекають нас у недалекому майбутньому. Особлива увага була приділена перспективі працевлаштування випускників зазначених освітніх програм в Україні та за її межами після закінчення навчання. Діти та їх батьки дізнались про умови навчання у КНТЕУ та можливості професійного розвитку. Після цього, абітурієнти задавали питання та спілкувались з іншими викладачами кафедри, які були присутні на онлайн-зустрічі.

Кафедра цифрової економіки та системного аналізу продовжуватиме свою роботу з абітурієнтами і надалі. 9 квітня 2021 року розпочнеться перший тур Всеукраїнської олімпіади для абітурієнтів зі спеціальності 124 «Системний аналіз». Переможці цієї олімпіади зможуть отримати до 20 додаткових балів до результатів ЗНО з математики при вступі на освітню програму «Інформаційні технології та бізнес-аналітика (Data Science)». Для участі в олімпіаді потрібно до 8 квітня 2021 року зареєструватись за посиланням.

27.03.2021
остання редакція 21.07.2021