Щоденник «KNUTE Career Week-2021». День п’ятий

В рамках «KNUTE Career Week-2021» 9 квітня здобувачі вищої освіти взяли участь у вебінарі «Реалії побудови кар'єри та репутації юриста» від ТОВ «ЮК «КАСЬЯНЕНКО І ПАРТНЕРИ».

Під час заходу помічник юридичного партнера Коновалова Анна розповіла про працевлаштування та можливі шляхи розвитку в юридичній сфері, закцентувала увагу на важливих навичках для майбутніх юристів та повідомила яких фахівців права бракує на ринку юридичних послуг.

Для досягнення успіхів у кар’єрі спікер рекомендувала здобувачам працювати над власним розвитком, визначити галузь права,  в якій хотіли б працювати, обрати формат роботи. Пані Анна порадила обов’язково скористатись можливостями стажувань, які пропонують юридичні компанії, закцентувала увагу на підготовці до співбесіди. Помічник юридичного партнера розповіла про те, як необхідно репрезентувати себе на ринку юридичних послуг та про затребуваність на мультифункціональних спеціалістів з права.

Здобувачі ставили багато запитань та отримали професійні відповіді від пані Анни.

Вебінар «Реалії побудови кар'єри та репутації юриста»  став яскравим фінальним заходом, яким завершився «KNUTE Career Week-2021», що проходив з 5 по 9 квітня. У тижні кар’єри  взяли участь двадцять шість стейкголдерів, з них дві випускниці КНТЕУ: Огороднійчук Олена рекрутер компанії «Делойт» і головний менеджер з розвитку клієнтів «Nestle Україна» Інна Перебийніс, якими проведено двадцять один захід:

• шість лекцій: ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА» «Кар’єра. Стратегії успішного розвитку», ТОВ «КПМГ-Україна» «Кар’єра, що надихає», ТОВ «Грант Торнтон Україна» «Економіст майбутнього. Тренди, інсайди», міжнародної готельної мережі «Hilton» «Знайомство з міжнародною готельною мережею Hilton.  Іновації в сфері гостинності в період нинішніх реалій», ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» «Доставка товарів у період карантинів. Побудова доставки з «нуля», ТОВ «НЕСТЛЕ УКРАЇНА» «Міжнародний аспект в торгових переговорах з міжнародними корпораціями в рітейлі»;
  • два вебінари: АТ «Райффайзен Банк Аваль» «IT & IT Security: partners or competitors?», ТОВ ЮК «КАСЬЯНЕНКО І ПАРТНЕРИ» «Реалії побудови кар'єри та репутації юриста;
  • дев’ять презентацій: ТОВ «ПрайсвотерхаусКуперс Ешуренс» «Чому аудит? Чому PwC?», ТОВ «Інновер Україна» «Впровадження ERP, CRM-систем та хмарних рішень лінійки Microsoft Dynamics 365», ТРК «Студія 1+1» «Стажування в компанії: для чого та кому», ТОВ «РАБЕН УКРАЇНА» «Майстерність комунікації» та «Be an expert in RND», «Програма стажування у компанії «Філіп Морріс Україна», ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» «Лореаль Україна: як ми розвиваємо наших співробітників. Стань частиною команди!», «Програма стажування «Global Start» у GMS», ТОВ «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА» «METRO – просто «старт» чи Бери вище?!», компанії «Datarobot»;
  • три майстер-класи: ТОВ «Лайфселл» «Емоційний інтелект», ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ» «Комерсант майбутнього», ТОВ «Делойт енд Туш ЮСК» «Як написати резюме та мотиваційний лист для міжнародної компанії: tips & tricks»;
  • івент від ТОВ «ДОМІНОС ПІЦА ЮКРЕЙН» «ПрацюйКайфуй у Domino’s Pizza».

Протягом тижня кар’єри більше 2,5 тисяч здобувачів відвідали заходи під час яких представники бізнесу ділилися професійними знаннями та  власним досвідом. Обговорювали питання нетворкінгу, емоційного інтелекту, саморозвитку та навчання протягом життя, ознайомились з критеріями відбору персоналу для компаній з різних сфер діяльності та  особливостями роботи  в період карантину. Дізнались більше про практику, стажування та працевлаштування.

Бажаємо всім здобувачам застосувати лайфхаки від бізнесу для успіху в майбутньому працевлаштуванні!

Дякуємо усім спікерам!

остання редакція 22.07.2021