logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Майстер-клас для школярів онлайн

Загальна інформація

13.04.2021 року за сприяння РСС ФТМ Київського національного торговельно-економічного університету та інформаційної підтримки ТРОС кафедрою журналістики та реклами було організовано зустріч школярів в онлайн форматі у режимі реального відеозв’язку.

Для школярів було проведено майстер-клас «Журналістика та реклама: тренди 2021» доцентом кафедри журналістики та реклами Файвішенко Діаною Сергіївною та надано кваліфіковані відповіді на питання щодо вступу до університету доцентом Юсуповою Ольгою Володимирівною.

Майбутні абітурієнти дізнались про тренди фірмового стилю, типографіку, дизайн та креатив у рекламі, участі у Всеукраїнському конкурсі торговельної реклами, який щороку проходить в університеті. Мали можливість дізнатись про секрети створення вдалого портфоліо та інформаційних джерел для натхнення щодо створення власного стилю.

Особлива подяка за допомогу в організації зустрічі к.н. із соц. комунік. доценту Голік О.В., Сідєльнікову Данилу, Ходзинській Анастасії та майбутнім абітурієнтам, учням 10-11 класу Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія», Рівненської школи І-ІІІ ступенів, СЗСШ № 1 м. Чернігів, СЗШ І-ІІІ ступенів № 228 м. Київ, СШ з поглибленим вивченням іноземних мов № 89 м. Київ.

Чекаємо на нові зустрічі та студентського поповнення!

Приєднуйся і дій!

13.04.2021
443230
496
остання редакція 14.04.2021
433884