Підсумки Міжнародного фестивалю «Мудрість поколінь» SAPIENTA GENERATIONES у КНТЕУ

Весною, далекого 2013 року, у КНТЕУ вперше відбувся Всеукраїнський фестиваль «Мудрість поколінь» SAPIENTA GENERATIONES.

Девіз фестивалю – «Мудре поєднання знань та досвіду поколінь».

Мета полягає в обміні досвідом та інтегруванні новітніх психологічних знань та технологій у навчання та практичну діяльність науково-педагогічних працівників, молодих спеціалістів, аспірантів, студентів та практичних психологів.

Запит на подію та актуальну психологічну тематику став шаленим – і вже на прийдешній рік Всеукраїнський фестиваль стає Міжнародним.

Серед учасників охоплює не лише студентів, аспірантів, викладачів та практичних психологів КНТЕУ, а й випускників та партнерів-організаторів інших закладів вищої освіти та зацікавлених осіб звідусіль.

Завдяки сучасним інформаційним технологіям стало можливим у 2021 році проведення V Міжнародного фестивалю «Мудрість поколінь» SAPIENTA GENERATIONES, який присвячений Всеукраїнському дню психолога, який у державі відзначається щороку 23 квітня від 2000 року.

Як і передбачав Жан Піаже (Jean Piaget) – у 21 столітті психологія стане однією з провідних наук. Щороку цікавість до психологічної науки і практики зростає.

Цьогоріч до участі у Міжнародному фестивалі «Мудрість поколінь» SAPIENTA GENERATIONES, який відбувся протягом 12-14 квітня у КНТЕУ, долучилися:

• Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України;
  • Хмельницький національний університет;
  • Львівський торговельно-економічний університет;
  • ВСП «Коломийський економіко-правовий фаховий коледж КНТЕУ»;
  • Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;
  • Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка;
  • Управління освіти Печерського району м. Києва;
  • SCSVMV UNIVERSITY, KANCHIPURAM, INDIA;
  • Школа «Індивідуальної Трансистемної Психології»(«ІТП») м. Мюнхен, Німеччина;
  • Університет імені Людвіга-Максимілліана м. Мюнхен, Німеччина.
  • випускники минулих років кафедри психології КНТЕУ.

Упродовж трьох днів більше ніж 100 учасників долучилися до авторських майстер-класів, метою яких було допомогти усвідомити та проаналізувати власні потреби, відшукати необхідні ресурси, які так необхідні для непростого сьогодення, в умовах світової пандемії, а також переглянути свої запити на особисте щастя у шлюбі.

Дякуємо всім, хто долучився до організації, проведення та участі!

До нових зустрічей на новому Міжнародному фестивалі «Мудрість поколінь» SAPIENTA GENERATIONES!

«Працюємо для нинішніх та прийдешніх поколінь»!

остання редакція 22.07.2021