Оголошеннявсі

Студент ФМТП – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У Київському національному торговельно-економічному університеті 15-16 квітня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

За результатами конкурсу перемогу здобув студент 3 курсу ОС «бакалавр» факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ Ковтун Тарас Костянтинович.

Представлена на конкурсі наукова робота на тему «Зовнішньоторговельне співробітництво держав в умовах глобальної економічної рецесії» була підготовлена під керівництвом д.е.н., професора, професора кафедри світової економіки Калюжної Наталії Геннадіївни.

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 60 студентських наукових робіт, що надійшли з 37 закладів вищої освіти. На підсумковій науково-практичній конференції 15 квітня 2021 року виступило 17 студентів з 17 закладів вищої освіти України. Визначити переможців було непросто, адже всі роботи були виконані на високому рівні та заслуговували на увагу.

Вітаємо Тараса з перемогою та бажаємо подальших наукових звершень!

16.04.2021
остання редакція 19.04.2021