Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

На базі Київського національного торговельно-економічного університету 14-15 квітня 2021 року відбулася (дистанційно) Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансова система України як складова інституційних перетворень економіки» організована кафедрою фінансів факультету фінансів та обліку.

Роботу конференції відкрила проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор С. В. Мельниченко. З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан факультету фінансів та обліку, кандидат економічних наук, доцент Т.В. Канєва та завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України І.Я. Чугунов.

На пленарному засіданні з доповідями:

• «Бюджетна стратегія суспільного розвитку» виступив завідувач кафедри фінансів, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України І.Я. Чугунов;
  • «Боргова політика України в умовах трансформаційних перетворень» - д.е.н., професор кафедри фінансів Г.В. Кучер;
  • «Фінансове забезпечення суспільного розвитку в умовах пандемії COVID-19» - д.е.н., професор кафедри фінансів Л.В. Козарезенко.

На засіданнях секцій провідні вчені і здобувачі закладів вищої освіти та науково-дослідних установ міст Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Вінниці, Чернівців, обговорювали актуальні питання формування та реалізації фінансової політики в системі державного регулювання, бюджетно-податкової політики соціально-економічного розвитку України, обліку та фінансового контролю в державному секторі економіки, тенденції розвитку ринку фінансово-кредитних послуг, фінансове забезпечення суспільного розвитку.

За результатами роботи конференції учасники затвердили відповідні рекомендації.

15.04.2021
остання редакція 22.07.2021