logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Результати проведення студентської наукової конференції «Наукові дослідження студентської молоді»

Загальна інформація

Не зважаючи на коронавірусну кризу та всесвітню пандемію, ми продовжуємо займатися наукою, хоч і дистанційно. Так, 6 квітня 2020 року факультетом інформаційних технологій КНТЕУ дистанційно було проведено щорічну студентську наукову конференцію «Наукові дослідження студентської молоді».

У конференції взяло участь більше ніж 250 учасників, презентовано 168 доповідей в роботі 13 секцій, серед яких були студенти КНТЕУ всіх факультетів.

Доповіді учасників присвячені проблемам та специфіці застосування сучасних інформаційних технологій в процесах оптимізації управлінських рішень, методології DevOps, прикладним аспектам інформаційних технологій, проектуванню, розробці та впровадженню інформаційних систем, розробці, програмування та тестуванню програмного забезпечення, криптографічним методам захисту інформації, проблемам кібербезпеки, оптимізації і управлінню ризиками у фінансах та інвестиціях, моделюванню та прогнозуванню економічних процесів, моделюванню систем і процесів цифрової економіки, статистичним дослідженням економічних процесів України, а також питанням нейронних мереж, інтелектуального аналізу даних. Доповіді характеризувалися науковою обґрунтованістю викладеної інформації, дослідницьким характером виконаної студентами роботи та свідчили про активну участь студентів у проведенні наукових досліджень. Висловлені у доповідях пропозиції мають практичне та теоретичне значення.

Вітаємо учасників конференції!

06.04.2021
433884
915
остання редакція 20.04.2021
433884