Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Результати проведення студентської наукової конференції «Наукові дослідження студентської молоді»

Не зважаючи на коронавірусну кризу та всесвітню пандемію, ми продовжуємо займатися наукою, хоч і дистанційно. Так, 6 квітня 2020 року факультетом інформаційних технологій КНТЕУ дистанційно було проведено щорічну студентську наукову конференцію «Наукові дослідження студентської молоді».

У конференції взяло участь більше ніж 250 учасників, презентовано 168 доповідей в роботі 13 секцій, серед яких були студенти КНТЕУ всіх факультетів.

Доповіді учасників присвячені проблемам та специфіці застосування сучасних інформаційних технологій в процесах оптимізації управлінських рішень, методології DevOps, прикладним аспектам інформаційних технологій, проектуванню, розробці та впровадженню інформаційних систем, розробці, програмування та тестуванню програмного забезпечення, криптографічним методам захисту інформації, проблемам кібербезпеки, оптимізації і управлінню ризиками у фінансах та інвестиціях, моделюванню та прогнозуванню економічних процесів, моделюванню систем і процесів цифрової економіки, статистичним дослідженням економічних процесів України, а також питанням нейронних мереж, інтелектуального аналізу даних. Доповіді характеризувалися науковою обґрунтованістю викладеної інформації, дослідницьким характером виконаної студентами роботи та свідчили про активну участь студентів у проведенні наукових досліджень. Висловлені у доповідях пропозиції мають практичне та теоретичне значення.

Вітаємо учасників конференції!

06.04.2021