logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Зразу дві перемоги студентів ФЕМП на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції»

Загальна інформація

У Полтавській державній аграрній академії 21 квітня 2021 року відбулася науково-практична відеоконференція - заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції», на який було подано 118 наукових робіт від 192 авторів з 47 закладів вищої освіти.

Високий рівень наукових робіт з цієї спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції» студентів КНТЕУ визнає галузева комісія Конкурсу вже четвертий рік поспіль і нагороджує дипломом одну з поданих на Конкурс робіт. Але в цьому році  були відзначені дипломами дві наукові роботи студентів КНТЕУ.

Студентка 4 курсу 10 групи ФЕМП КНТЕУ Нестерець Анна Олександрівна блискучо захистила свою роботу і показала вміння фахово і аргументовано відстоювати свою наукову позицію, за що була нагороджена дипломом І ступеня та цінним подарунком.

Студентка 4 курсу 10 групи ФЕМП КНТЕУ Золіна Дар’я Олександрівна також гідно представила свою роботу, підтвердивши високий науковий рівень поданого проекту, за що була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Особливої подяки хочеться висловити науковому керівнику обох робіт – професору Уманціву Юрію Миколайовичу, який щорічно поповнює студентську команду переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Вітаємо Анну,  Дар’ю та їх наукового керівника з перемогою і бажаємо їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!

21.04.2021
433884
875
остання редакція 22.04.2021
433884