Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Зразу дві перемоги студентів ФЕМП на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції»

У Полтавській державній аграрній академії 21 квітня 2021 року відбулася науково-практична відеоконференція - заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції», на який було подано 118 наукових робіт від 192 авторів з 47 закладів вищої освіти.

Високий рівень наукових робіт з цієї спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції» студентів КНТЕУ визнає галузева комісія Конкурсу вже четвертий рік поспіль і нагороджує дипломом одну з поданих на Конкурс робіт. Але в цьому році  були відзначені дипломами дві наукові роботи студентів КНТЕУ.

Студентка 4 курсу 10 групи ФЕМП КНТЕУ Нестерець Анна Олександрівна блискучо захистила свою роботу і показала вміння фахово і аргументовано відстоювати свою наукову позицію, за що була нагороджена дипломом І ступеня та цінним подарунком.

Студентка 4 курсу 10 групи ФЕМП КНТЕУ Золіна Дар’я Олександрівна також гідно представила свою роботу, підтвердивши високий науковий рівень поданого проекту, за що була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Особливої подяки хочеться висловити науковому керівнику обох робіт – професору Уманціву Юрію Миколайовичу, який щорічно поповнює студентську команду переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Вітаємо Анну,  Дар’ю та їх наукового керівника з перемогою і бажаємо їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!

21.04.2021
остання редакція 22.07.2021