Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Студенти КНТЕУ взяли участь у Саміті сталого бізнесу

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету за інформаційної та організаційної підтримки кафедри журналістики та реклами, ТРОС та РСС ФТМ взяли участь у Саміті сталого бізнесу 22 квітня 2021 року у форматі офлайн | онлайн трансляції, зйомки якого проходили у DTEK Academy.

На Саміті розглядались як соціальні проєкти впливають не лише на репутацію, але й на комерційний успіх? Які критерії успішного бізнесу існують сьогодні, та чому сталість — головний з них?

Основними спікерами виступили власники та СЕО великих компаній, експерти з КCВ: виконавчий директор АО «Фармак» Володимир Костюк, генеральний директор BASF Україна Тіберіу Діма, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса, голова правління Мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук та ще понад 10 експертів.

Студенти взяли участь у зйомках та організації події, подальшому висвітленні у соціальних мережах основних питань Саміту:

• Як соціальне підприємництво стає частиною глобального бізнесу, від голови ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку»  від Олени Зубарєвої.
  • Національна економічна стратегія України: розвиток людського капіталу, інновації, сталий розвиток, від генерального директора групи компаній Advanter Group, співзасновника Громадянської платформи «Нова країна» Андрія Длігача.
  • Як кризовий кейс зробити успішним проєктом. Досвідом побудови екосистеми поділився директор департаменту комунікацій та соціальних проектів «Континентал Фармерз Груп» Нонна Шмідік.
  • Венчурні інвестиції в майбутнє та критерії потенційно успішного проєкту існування сьогодні, від виконавчого директора венчурного фонду GR сapital Максима Філліпова.

Після закінчення Саміту учасники  взяли участь у церемонії нагородження переможців рейтингу «Лідери сталого бізнесу» від журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Це чудовий нетворкінг де всі мали можливість обговорити інсайти заходу з учасниками та спікерами.

Подія надала змогу студентам КНТЕУ дізнатися, який світовий досвід побудови сталого бізнесу варто запровадити у національних  компаніях та як це зробити з мінімальними витратами, відчули дух закадрових зйомок,  фотомонтажу та начитки закадрового тексту, таймінгу та організації  реєстрації спікерів, відчули особливості ведення подій в онлайн форматі до 10000 учасників.

Особлива подяка найкращим  представникам студентства ТРОС КНТЕУ за організацію та командну роботу: Андрію Федотову, Катерині Гнатенко, Єлизаветі ГришинійВікторії Данич,  Татяні Троцюк та керівнику ТРОС КНТЕУ кафедри журналістики та реклами Діані Файвішенко.

Вдячність учасникам у онлайн форматі за фотоскріни, активну роботу та оприлюднення інформації у соціальних мережах,  популяризації КНТЕУ Ілоні Антонюк, Ангеліні Коротич, Анастасії Ковальчук, Катерині Кащеєвій, Яні Токарчук, Аліні Шийка.

З докладним описом програми Саміту можна ознайомитися за посиланням.

Чекаємо нових подій, нових спікерів та нових вражень!

Приєднуйся і дій!

Р.S. дотримання усіх санітарних норм: температурний скринінг на вході, САНІТАЙЗЕР на всіх локаціях, не більше 2 учасників за одним столом, 1000 квадратних метрів до 100 учасників.

22.04.2021
остання редакція 22.07.2021