Оголошеннявсі

Чергова перемога студентів КНТЕУ у національному конкурсі наукових робіт

Одним із індикаторів оцінювання успішності здобувачів вищої освіти, їх поступового професійного становлення є участь у конкурсах наукових робіт, які щороку відбуваються в країні.

Високий рівень компетентності наших студентів в черговий раз було підтверджено на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці», який відбувся 16 квітня 2021 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Варто відзначити, що цього року участь у конкурсі взяли 95 учасників з різних міст України. І одне з найвищих місць у рейтингу посіли студентки освітньої програми «Менеджмент персоналу» Альона Аксьонова (диплом ІІ ступеню; науковий керівник – проф. Жуковська В.М.), Анастасія Марняло (диплом ІІІ ступеню; науковий керівник – доц. Миколайчук І.П.), Вікторія Заболотна (почесна грамота; науковий керівник – доц. Миколайчук І.П.), студентка освітньої програми «Менеджмент організацій» Євдокія Галетій (почесна грамота; науковий керівник – проф. Жуковська В.М.).

Університет пишається черговими науковими здобутками наших студенток, щиро вітає їх та наукових керівників із перемогами, бажає  творчої наснаги та успіху у реалізації кар’єрних намагань!

16.04.2021
остання редакція 23.04.2021