Студентка КНТЕУ серед переможців чемпіонату України з бігу на 10000 м

У місті Черкаси 24 квітня відбувся чемпіонат України з бігу на 10000м в якому брали участь найсильніші легкоатлети країни з бігу на витривалість.

10000 м досить тривала дистанція але наші студенти спроможні на великі справи, а саме студентка ФРГТБ 2 курсу 19 групи Заіка Анастасія, яка виборола на чемпіонаті України бронзову нагороду серед юніорів. Для Анастасії ця нагорода дорожче золотої, адже вона вперше в своїй спортивній кар’єрі, яка розпочалася на початку другого курсу, змагалася на такому високому рівні та одразу зайняла почесне 3 місце з особистим рекордом на цій дистанції (42 хв 02 сек).

Нашу талановиту спортсменку готували до змагань Заслужений тренер України, старший викладач кафедри фізичної культури Приходько Віталій Миколайович та старший викладач Ковальова Анастасія Олександрівна. Вітаємо з блискучим дебютним виступом та бажаємо подальших перемог!

24.04.2021
остання редакція 22.07.2021