Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Всеукраїнський конкурс наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент» – І місце в КНТЕУ!

Університетське життя КНТЕУ насичене завжди «різнобарвною палітрою» подій, де науково-дослідна робота посідає особливе місце в процесі формування та розвитку творчого потенціалу студентів. А надзвичайно важливою складовою підготовки менеджерів нашого університету є участь у різноманітних заходах, де вони мають можливість продемонструвати свої здібності і підтвердити, що дійсно належать до управлінської еліти країни.

Зокрема, 22 квітня 2021 року на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, що відбувся у Одеському національному економічному університеті, відразу два представники Київського національного торговельно-економічного університету вибороли призові місця.

Серед 130 учасників І місце посіли здобувачі ОС «магістр» освітньої програми «Менеджмент персоналу» Юлія Шевчук та Юлія Хонька (науковий керівник – доцент Миколайчук І.П.), а ІІ місце -  Катерина Стогній, освітня програма «Управління бізнесом» (науковий керівник – професор Федулова І.В.).

Наукові досягнення наших студентів ще раз засвідчили високий рівень підготовки менеджерів в КНТЕУ.

Щиро вітаємо дипломанток престижного конкурсу та їх наукових керівників, зичимо їм подальших наукових здобутків та особистісних перемог у житті!

22.04.2021
остання редакція 22.07.2021