Всеукраїнський конкурс наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент» – І місце в КНТЕУ!

Університетське життя КНТЕУ насичене завжди «різнобарвною палітрою» подій, де науково-дослідна робота посідає особливе місце в процесі формування та розвитку творчого потенціалу студентів. А надзвичайно важливою складовою підготовки менеджерів нашого університету є участь у різноманітних заходах, де вони мають можливість продемонструвати свої здібності і підтвердити, що дійсно належать до управлінської еліти країни.

Зокрема, 22 квітня 2021 року на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, що відбувся у Одеському національному економічному університеті, відразу два представники Київського національного торговельно-економічного університету вибороли призові місця.

Серед 130 учасників І місце посіли здобувачі ОС «магістр» освітньої програми «Менеджмент персоналу» Юлія Шевчук та Юлія Хонька (науковий керівник – доцент Миколайчук І.П.), а ІІ місце -  Катерина Стогній, освітня програма «Управління бізнесом» (науковий керівник – професор Федулова І.В.).

Наукові досягнення наших студентів ще раз засвідчили високий рівень підготовки менеджерів в КНТЕУ.

Щиро вітаємо дипломанток престижного конкурсу та їх наукових керівників, зичимо їм подальших наукових здобутків та особистісних перемог у житті!

остання редакція 22.07.2021