Оголошеннявсі

Перемога студентки КНТЕУ у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

Проведення різноманітних конференцій і конкурсів є завжди значущими іміджевими подіями для закладів освіти. Тому подібним заходам завжди передує тривала підготовка найкращих студентів.

На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2020/2021 н.р. зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності», що відбувся 20 квітня 2021 року у Київському національному університеті технологій та дизайну, серед 119 учасників наукова праця Тетяни Долженко, студентки освітнього ступеню «бакалавр» зі спеціалізації «Менеджмент організації», була відзначена дипломом ІІІ-го ступеню.

Викладачі університету вітають Тетяну та Галину Тезіївну Пятницьку як наукового керівника з перемогою!

Зичимо їм  подальших наукових звершень!

20.04.2021
остання редакція 27.04.2021