Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

День гостинності онлайн для студентів Київського державного коледжу туризму та готельного господарства

Викладачі факультету інформаційних технологій Київського національного торговельно-економічного університету 20 квітня 2021 року провели день гостинності для студентів Київського державного коледжу туризму та готельного господарства, які навчаються за спеціальностями «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерна інженерія». Захід проводився на платформі Zoom.

Декан ФІТ к.т.н., доцент Харченко Олександр Анатолійович розповів студентам коледжу про КНТЕУ, факультет, спеціальності факультету. Перед студентами коледжу виступили гаранти освітніх програм д.е.н., професор Роскладка Андрій Анатолійович,  к.т.н., доценти Демідов Павло Георгійович, Цензура Микола Олександрович, Савченко Тетяна Віталіївна. Вони розповіли про дисципліни, що вивчаються, про співпрацю зі стейкхолдерами - провідними організаціями і установами у сфері IT, висвітлили питання проходження практичної підготовки студентів ФІТ та їх працевлаштування. Як представник приймальної комісії перед студентами коледжу виступила к.е.н., доцент Палагута Катерина Олексіївна з інформацією відносно вступу на скорочену форму навчання за освітніми програмами «Системний аналіз», «Цифрова економіка», «Комп’ютерні науки», а також на перший курс для отримання ступеня бакалавра по всіх спеціальностях ФІТ, щодо дистанційного оцінювання рівня знань тощо. Перед студентами коледжу виступив студент першого курсу КНТЕУ спеціальності «Кібербезпека» Владислав Чава, який розповів про навчання з обраної спеціальності.

Особлива подяка за допомогу в організації зустрічі викладачу-методисту Київського державного коледжу туризму та готельного господарства, спеціалісту вищої категорії Хоменко Тетяні Іванівні.

Чекаємо на нові зустрічі та поповнення лав студентів КНТЕУ!

20.04.2021
остання редакція 22.07.2021