Студентська наукова конференція «Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства»

Факультет економіки, менеджменту та психології 23 квітня 2021 року провів студентську наукову конференцію «Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства» в дистанційному режимі. Працювало п'ятнадцять секцій, в тому числі дві англомовні:

Секція 1

Структурні трансформації та тренди розвитку економіки

Секція 2

Державне регулювання національної економіки

Секція 3

Економічний вимір пандемії COVID-19

Секція 4

Економічне управління підприємством: концепції, методи та інструменти

Секція 5

Торгівля: тренди та трансформація

Секція 6

Фінансові драйвери сталого розвидку підприємства

Секція 7

Корпоративний інвестиційний процес: інструменти забезпечення та  активізації

Секція 8
(англ.)

Enterprise financial activity: evaluation in conditions of uncertainty and risk

Секція 9

Психологічні основи ефективності професійної діяльності

Секція 10

Економічна і організаційна психологія

Секція 11

Психологічні умови збереження професійного здоров’я працівників організацій

Секція 12

Публічне управління та адміністрування

Секція 13

Креативні технології,  інструменти управління та адміністрування

Секція 14

Командоутворення та лідерство в умовах змін

Секція 15
(англ.)

Сurrent trends of management activity

Керівництво секцій здійснювали провідні науковці кафедр факультету: економічної теорії та конкурентної політики, економіки та фінансів підприємства, публічного управління та адміністрування, менеджменту і психології. В конференції взяли участь більше двохсот здобувачів освіти КНТЕУ, які представили до уваги наукової спільноти актуальні доповіді широкого тематичного напрямку. Конференція відбулась в режимі публічних дискусій на пленарному та секційних засідань, відмічено високий рівень підготовки доповідей доповідачами під професійним керівництвом наукових керівників.

Щиро вітаємо викладачів і студентів, наукові здобутки факультету набудуть подальшого впровадження в наукову діяльність КНТЕУ!

Ознайомитись з програмою конференції за посиланням.

остання редакція 22.07.2021