logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Відкрита лекція від члена Правління АТ КБ «ГЛОБУС» здобувачам ФФО

Загальна інформація

Кафедрою банківської справи 22 квітня було організовано лекцію члена Правління АТ КБ «ГЛОБУС», начальника департаменту цифрового бізнесу, випускника КНТЕУ Володимира Солодкого на тему «Мобільний банкінг, сучасні тенденції та виклики». У лекції взяли участь здобувачі вищої освіти ФФО та ФІТ, викладачі кафедр банківської справи та фінансів.

Володимир Солодкий в цікавій та доступній формі розповів про чинники, що впливають на розвиток банківських послуг та практичний досвід побудови цифрового банкінгу.

Відзначив процес створення мобільних застосунків – від виникнення ідеї, створення команди, побудови інтерфейсу до тестування клієнтської історії. Представив мобільний застосунок GlobusPlus: його парадигму, команду та послуги. Розкрив black box застосунку: які процеси автоматизовані, яка швидкість обробки даних, модулі побудови скорингу та big data.

Під час лекції Володимир Солодкий поділився власними роздумами щодо майбутнього банкінгу та змінами у побудові взаємовідносин з клієнтами після пандемії, відповів на численні та непрості запитання здобувачів і запросив їх стати інтернами у тестуванні функцій мобільного додатку банку, щоб він став зручним інструментом банківських послуг. 

Щиро дякуємо партнерам за корисний захід та сподіваємось на подальшу співпрацю!

22.04.2021
433884
502
остання редакція 29.04.2021