Відкритий вебінар «Орендно-податкові відносини в торговельній діяльності з позиції МСФЗ»

11 травня о 09:00 кафедра обліку та оподаткування за сприяння Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України організовує відкритий вебінар «Орендно-податкові відносини в торговельній діяльності з позиції МСФЗ».

В рамках заходу будуть розглянуті наступні питання:

• Застосування договорів оренди в торгівлі.
  • Ключові умови орендного договору з позиції міжнародних стандартів.
  • Алгоритм визнання оренди за МСФЗ 16.
  • Визначення строку оренди для цілей обліку.
  • Визначення ставки та базового платежу.
  • Первісна оцінка орендних активів та зобов’язань.
  • Подальші розрахунки з оренди в обліку орендаря.
  • Оцінка впливу застосування МСФЗ 16 на прибуток до оподаткування.
  • Врахування ПДВ в орендних розрахунках.

Спікер - Сергій РОГОЗНИЙ, аудитор, консультант з МСФЗ, член Ради та керівник Комітету з фінансів та бюджету ФПБАУ, директор ТОВ «МІК «СТАРТ», співавтор книги «МСФЗ: короткий курс для практиків», автор численних публікацій з проблематики застосування МСФЗ.

Приєднуйся за посиланням:

Код доступа: 11052021