logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Компанія «MindySupport» запропонувала гарний старт для молодих талантів!

Загальна інформація

У рамках «Майстерні професійного зростання» за сприяння Центру розвитку кар’єри, 13 травня 2021 року відбулася презентація компанії «MindySupport». HR-менеджер компанії Діана Поморська, розповіла про вільні вакансії та озвучила позиції, з яких можуть розпочати кар’єру здобувачі вищої освіти.

Спікер говорила про:

  • поєднання роботи з навчанням;
  • участь в крутих проєктах з навчання штучного інтелекту;
  • професійне зростання разом із командою Mindy;
  • можливість отримати практичний досвід в міжнародній Європейської компанії.
  • регулярні та стабільні виплати.

Здобувачі вищої освіти ставили багато запитань щодо графіку роботи, програм розвитку спеціалістів, кар’єрних перспектив та неформального життя в компанії. Найактивніші отримали в подарунок брендовану продукцію.

Пані Діана запропонувала можливість проходження практики та працевлаштування в «MindySupport, яка налічує понад 2000 співробітників.

Довідково: «MindySupport» пропонує гарний старт для молодих талантів - студентів ЗВО. Вона є лідером в Європі з анотування даних для навчання штучного інтелекту, а також надає послуги з підтримки клієнтів. Компанія співпрацює з клієнтами США та Європи. Команда Mindi розширює можливості бізнесу у всьому світі, надаючи менеджерів та аутсорсингові команди, що спеціалізуються на зборі та обробці даних, підтримці клієнтів, продажах, маркетинговій підтримці та багатьох інших бізнес-процесах.

13.05.2021
43630
1731
остання редакція 18.05.2021
43630