logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Участь здобувачів вищої освіти ФМТП у ХX Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та аспірантів

Загальна інформація

28 квітня 2021 року здобувачі вищої освіти 2 курсу спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» під керівництвом д.е.н., професора, професора кафедри міжнародного менеджменту Вовк Вікторії Яківни взяли участь у ХX Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та аспірантів «ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА СИСТЕМА УКРАЇНИ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЙНИХ І ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ».

Виступи наших здобувачів вищої освіти на пленарному засіданні конференції викликали зацікавленість організаторів і учасників конференції.

  1. Вікторія Хома. Доповідь на тему: «Вплив глобалізації на банківську систему України» (16 гр., 2 курс, ФМТП)
  2. Каріна Вага, Віталіна Жукова. Доповідь на тему: «Фінансові інновації як чинник цифровізації економіки» (15 гр., 2 курс, ФМТП)
  3. Марія Рачек. Доповідь на тему: «Розвиток міжнародних фінансових відносин як чинник забезпечення економічного зростання» (14 гр., 2 курс, ФМТП)
  4. Ганна Малевич, Єлизавета Шпачук. Доповідь на тему: «Проблеми та перспективи розвитку цифрової економіки України» (15 гр., 2 курс, ФМТП)
  5. Анастасія Шлапак. Доповідь на тему: «Стратегічні напрями розвитку фінтех на ринку банківських послуг України в умовах глобальної інтеграції» (19 гр., 2 курс, ФМТП)
  6. Вікторія Волошин. Доповідь на тему: «Пріоритети розвитку фінансового сектору в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів» (14 гр., 2 курс, ФМТП)

За виступи на конференції здобувачі вищої освіти були нагороджені грамотами.

14.05.2021
43630
1417
остання редакція 18.05.2021
43630