Командне лідерство: майстер-клас Олександра Короговного

Кафедра менеджменту пишається своїми випускниками і завжди рада незабутнім зустрічам із ними.

Саме тому на майстер-класі Олександра Короговного, співвласника та керуючого партнера digital-агенції ТОВ «АЙ-ЛАІН», на тему «Командне лідерство», який було проведено 29 квітня 2021 року для здобувачів освітніх програм «Менеджмент персоналу» та «Управління у сфері економічної конкуренції» (організованого доцентом Іриною Миколайчук в межах вивчення дисциплін «Групова динаміка та комунікації» та «Управління персоналом»), панувала атмосфера креативу та зацікавленості. Було обговорені проблеми лідерства в управлінні командою, чинники ефективності функціонування бізнесу в умовах цифрового суспільства.

Підкріплюючи свої думки власним досвідом та гумором, Олександр наголосив на важливості невпинного професійного розвитку кожної особистості та пошуку можливостей виховання у себе лідерських якостей.

Висловлюємо подяку Олександру Короговному та сподіваємось на наступні зустрічі!

остання редакція 22.07.2021