Кафедра обліку та оподаткування виступила співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції

До дня науки 14-15 травня 2021 року Кафедра обліку та оподаткування виступила співорганізатором ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми розвитку обліку, аналізу, контролю і оподаткування у контексті Європейської інтеграції та сучасних викликів глобалізації» (м. Львів) разом з профільними кафедрами :

• Львівського торговельно-економічного університету
  • Полтавського університету економіки і торгівлі
  • Державного університету «Житомирська політехніка»
  • Одеського національного економічного університету
  • Вроцлавського економічного університету
  • Краківського економічного університету
  • Ченстоховського технологічного університету (Польща)
  • Кооперативно-торговельного університету Молдови
  • Білоруського торговельно-економічного університету споживчої кооперації
  • Інституту модернізації змісту освіти
  • Методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України
  • Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України
  • Аудиторської палати України

У роботі конференції прийняли участь 205 вчених і провідних фахівців у галузі економіки, бухгалтерського обліку, контролю, економічного аналізу, аудиту, фінансової звітності, оподаткування та управління.

Основною метою конференції було обговорення загроз, викликів та перспектив розвитку спеціальності 071 «Облік і оподаткування» всіх освітніх ступенів, адаптивні зміни бухгалтерської професії, обмін досвідом наукових досліджень, пошук рішень актуальних проблем, пов’язаних із удосконаленням і розвитком обліку, аналізу, контролю та оподаткування в умовах світових інтеграційних процесів.

остання редакція 18.05.2021