logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-МЕШКАНЦІВ ГУРТОЖИТКІВ!

Загальна інформація

Поселення студентів на 2021/22 н.р.

Студенти 1-3 курсів ОС «бакалавр» та 1 курс ОС «магістр», які мають бажання проживати в гуртожитку в 2021/22 навчальному році мають надіслати у період з 17 травня до 31 травня (включно) особисту заяву на адресу електронної пошти гуртожитку, в якому зараз проживають (зразок заяви додається).

Заповнену заяву (скан або якісне фото) необхідно надіслати з особистої корпоративної пошти студента.

Якщо заява не буде надіслана у відведені строки або у студента-мешканця гуртожитку станом на 28 травня будуть заборгованості (з оплати за проживання чи електроенергію) – студента не буде включено до наказу на поселення на наступний навчальний рік.

Студенти, які подають заяви на наступний навчальний рік додатково заповнюють форму про особисті електроприлади. Заповнену форму (скан або якісне фото) необхідно надіслати з особистої корпоративної пошти студента разом із заявою (бланк форми та зразок додаються).

З 31 травня по 11 червня заяви будуть опрацьовані, після чого студенти отримають відповідь з підтвердженням на ті електронні адреси, з яких будуть надіслані заяви.

До 30 червня студенти-мешканці гуртожитків повинні звільнити кімнати від особистих речей та здати кімнату завідувачу гуртожитку.

Електронні адреси гуртожитків:

Гуртожиток №1:gurt1@knute.edu.ua

Гуртожиток №2:gurt2@knute.edu.ua

Гуртожиток №3:gurt3@knute.edu.ua

Гуртожиток №4:gurt4@knute.edu.ua

Гуртожиток №6:gurt6@knute.edu.ua

Заява

Заява (пільги)

17.05.2021
43630
1369
остання редакція 21.05.2021
443230