logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

ERASMUS+: представник КНТЕУ провів лекції для студентів Університету економіки – Варна

Загальна інформація

У рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ “Навчальна (академічна) мобільність” протягом 10-14 травня 2021 р. директор Центру європейської освіти, доцент кафедри туризму та рекреації Дупляк Тетяна Петрівна перебувала в Університеті економіки – Варна (м. Варна, Болгарія).

Метою візиту було проведення лекцій з тенденцій розвитку міжнародного туризму для студентів третього року навчання спеціальності “Туризм” Університету економіки – Варна. Тетяною Дупляк було презентовано КНТЕУ та Україну, а також розглянуто проблеми та перспективу розвитку міжнародного туризму в умовах пандемії Covid-19.

Під час візиту до Університету економіки – Варна Дупляк Т. П. мала робочі зустрічі з представниками кафедри економіки та організації туризму факультету менеджменту (професор Стоян Марінов та старший асистент професора Тодор Дянков), а також представником міжнародного відділу (Єкатеріна Колєва).

Було обговорено напрями подальшої співпраці та організаційні аспекти реалізації спільного проєкту ERASMUS+, а саме приїзд до КНТЕУ болгарського викладача для проведення лекційних занять та студента для семестрове навчання на освітній програмі “Міжнародний туризм” англійською мовою викладання. Йшлося також у більш широкому плані про можливість співробітництва відповідних кафедр обох – болгарського і українського університетів у тому числі про подвійне дипломування, сприяння в організації практики для українських студентів у Болгарії.

18.05.2021
43630
1738
остання редакція 20.05.2021
43630