Оплачуване стажування у міжнародній компанії!

Кафедра обліку та оподаткування запрошує студентів на онлайн-зустріч із представниками міжнародної телеком компанії GMS, яка відбудеться у середу, 19.05, з 10:05 до 10:45.

GMS, міжнародний провайдер меседжингових послуг для мобільних операторів і підприємств, шукає стажерів за напрямком Accounting !

Спікери:

• Іван Козак – International Accounting Unit Manager
  • Тетяна Деркач – HR-Manager

Щоб приєднатися до зустрічі, перейдіть за посиланням нижче
Passcode: zJLc4a

Детальніше про програму стажування GMS «Global Start»

• Важливо бути студентом 3-5 курсу або випускником двох останніх років, володіти англійською на рівні від Intermediate, а також бути готовим брати відповідальність за результат, пропонувати та впроваджувати рішення.
  • Тривалість стажування: з 14 червня до 24 вересня.

GMS пропонує:

• оплачуване стажування;
  • ~30 робочих годин на тиждень у київському офісі GMS, а також можливість працювати онлайн у віддаленому форматі;
  • постійний супровід ментора;
  • рекомендаційні листи або пропозицію роботи із повною зайнятістю після проходження стажування (за умови наявності відкритих вакансій).

Подати заявку на стажування можна за посиланням www.gms-worldwide.com/uk/internship/

Кінцевий термін подачі заявки: до 28 травня 23:59

остання редакція 18.05.2021