В КНТЕУ відбулась XI Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва в Україні»

19 травня 2021 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась XI Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва в Україні», організована Міністерством освіти і науки України, кафедрою економіки та фінансів підприємства КНТЕУ, Спілкою підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Краківським економічним університетом.

З вступним словом виступив ректор КНТЕУ, доктор економічних наук, професор, академік НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Анатолій Антонович Мазаракі, який підкреслив відданість КНТЕУ справі підтримки підприємництва та розбудові економіки країни, важливість наукових заходів такого рівня для обговорення сучасних проблем підприємництва, пошуку шляхів їх розв’язання.

Конференція проходила в змішаному режимі, до участі в якій долучилось понад 100 осіб. Серед учасників конференції:

• представники урядових структур (МОНУ, Регіональне відділення фонду держмайна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях);
  • науковці ЗВО та наукових закладів (КНТЕУ та його структурні підрозділи, Національний авіаційний університет, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Національний університет харчових технологій, Європейський університет, Міжнародний університет фінансів, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Білоруський державний аграрний технічний університет, Білоруський державний технологічний університет, Білоруський державний економічний університет, Міжнародний університет “МІТСО”, Державна наукова установа «Наукова-практичний центр профілактичної і клінічної медицини» Державного управління справами);
  • представники громадських організацій (Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Агентство патентних повірених «Веполь», ГО «Вінницький Бізнес Клуб», Європейська асоціація програмної інженерії);
  • бізнес-структури, зокрема ТОВ “Лореаль Україна”, YouControl, Рекіт Бенкізер (Німеччина), Баядера Груп, міжнародна група IT-компаній «Powercode».

В межах двох пленарних засідань було заслухано ряд цікавих доповідей на актуальну тематику, які стосувались проблем формування компетентностей сучасних фахівців економічного профілю для сфери підприємництва, запровадження нової економічної політики, участі громадських організацій у розвитку підприємництва.

Значна увага приділена важливим новим напрямам економічного управління, а саме: формуванню економічної безпеки підприємства, антимонопольного регулювання інформаційно-комунікаційних платформ, використання державного майна для розвитку підприємсництва, роль соціального капіталу в цьому процесі. Відбулась жвава дискусія серед учасників конференції.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях висловило подяку КНТЕУ за проведення заходу та відмітили злагоджену високопрофесійну роботу.

Щиро вдячні всім учасникам конференції!
До нових зустрічей!

остання редакція 21.05.2021