Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права
Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права

Задорожня Галина Володимирівна

адміністративного, фінансового та інформаційного права

ЗАДОРОЖНЯ ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА

доктор юридичних  наук,доцент
професор кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права

e-mail: h.zadorozhnya@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

ORCID

адміністративне право і процес, конституційне право, муніципальне право, права людини і громадянина, міжнародне право

ДИСЦИПЛІНИ

“Конституційне право”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• професор кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права,  2020 р.
  • доктор юридичних наук, 12.00.02 «Конституційне право; муніципальне право", 2016 р.
  • доцент кафедри теорії та історії держави і права", 2011 р.
  • кандидатюридичних наук, 12.00.02«Конституційне право", тема дисертації: "Постійні комісії представницьких органів місцевого самоврядування», 2006 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• професор кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р.
  • науковий консультант відділу забезпечення діяльності голови та заступника голови суду секретаріату Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, 2020 р.
  • професор кафедри загальноправових дисциплін Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2018-2019 рр.
  • професор кафедри теорії та історії держави і права Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного, 2014 – 2018 рр.
  • науковий консультант судді Конституційного Суду України, 2011 – 2014 рр.
  • старший викладач, доцент кафедри конституційного та адміністративного права Національного авіаційного університетуМОН України, 2006– 2011 рр.
  • аспірантка денної форми навчання Національного авіаційного університету, 2004 – 2006 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Scholar Google

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Подяка  Голови Секретаріату Конституційного Суду України за сумлінну працю, 2012 р.
  • Подяки ректора Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана
    П. Конашевича-Сагайдачного, 2012, 2015 рр.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Стажування в Університеті Данубіус (місто Сладковічево, Словацька республіка, 2017 р.)
  • Стажування при МОН щодо експертного складання тестових завдань для ЗНО з дисципліни «Правознавство»,2019 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член спеціалізованої вченої ради Інституту законодавства Верховної Ради України
    Д 26.867.01

ХОБІ