logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Зустріч студентів ФФО із фахівцями Державної аудиторської служби України

Загальна інформація

Здобувачі факультету фінансів та обліку 19 та 20 травня 2021 року мали нагоду дистанційно поспілкуватись із провідними професіоналами-практиками Державної аудиторської служби України. Заступник голови Державної аудиторської служби України Олександр Григорович Шкуропат розповів про основні завдання та особливості діяльності служби.

Директор Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку пані Валентина Коваль окреслила можливості працевлаштування та стажування в органах державного фінансового контролю. Начальник відділу державного фінансового аудиту діяльності суб’єктів господарювання в аграрній галузі, екології та природокористування пані Катерина Чикирис, випускниця КНТЕУ, поділилась особистим досвідом кар’єрного зростання в Держаудитслужбі та цікавими прикладами виконання професійних завдань.

Дякуємо Державній аудиторській службі України за багатолітню співпрацю та запрошення для здобувачів долучитися до команди професіоналів!

Здобувачі вищої освіти щодо питань конкурсу та стажування можуть звертатись за телефоном (044) 462 51 54 або ел.поштою 000900@dasu.gov.ua

20.05.2021
43630
1208
остання редакція 26.05.2021
43630