Оголошеннявсі

Плідна співпраця кафедри готельно-ресторанного бізнесу зі стейкхолдером освітніх програм

Здобувачі вищої освіти, які навчаються на освітніх програмах «Готельно-ресторанний менеджмент» та «Готельно-ресторанна справа» мають унікальну можливість формування професійних компетентностей!

Для відпрацювання завдань виробничої програми кафедрою готельно-ресторанного бізнесу спільно з партнерами мережею магазинів-ресторанів «Мясторія» розроблено  спеціальний формат виробничої програми яка передбачає: професійні тренінги від провідних коучерів мережі, організація екскурсій на виробництво, ознайомлення з різними посадами для формування  професійних компетентностей у сфері ресторанного бізнесу!

Дякуємо шановним партнерам за співпрацю та можливість отримати унікальний практичний досвід!

26.05.2021
остання редакція 26.05.2021