logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Вручення бакалаврських державних дипломів Франції студентам КНТЕУ

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті 26 травня 2021 року відбулася церемонія вручення державних дипломів Франції студентам КНТЕУ, які успішно завершили навчання за програмою подвійного дипломування з Університетом Гренобль Альпи «Бакалавр з економіки та управління».

Урочисту подію відвідали Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен та Аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Франції в Україні пані Алікс де Гассар. Пан Посол виступив перед випускниками програми подвійного дипломування з вітальним словомі висловив сподівання, що вони будуть сприяти розвитку франко-українського співробітництва у майбутньому.

Ректор Мазаракі А.А. побажав студентам подальших успіхів та удосконалення набутих професійних компетенцій. До вітань ректора долучилися проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сай В.М. та директор Центру європейської освіти Дупляк Т.П.

До церемонії вручення дипломів також долучилися дистанційно з використанням Zoom представники Університету Гренобль Альпи: декан факультету економіки пані Лоренс Баралді, директор програми дистанційного навчання та міжнародних відносин пан Фарук Ульжен і відповідальна за міжнародне співробітництво факультету економіки пані Наташа Колле.

Співпраця з Університетом Гренобль Альпи розпочалася у 2013 році. За цей час було вручено 70 бакалаврських державних дипломів Франції студентам КНТЕУ, які успішно завершили навчання за програмою подвійного дипломування.

КНТЕУ щиро вітає випускників програми подвійного дипломування з вагомою подією та бажає їм подальшого професійного зростання!

26.05.2021
433884
4113
остання редакція 27.05.2021
43630