Дипломи про освіту, видані КНТЕУ визнаються в Європі!

Документ про вищу освіту випускниці КНТЕУ Марії Шрамко, яка успішно закінчила навчання за освітньо-професійною програмою «Туристичний та курортно-рекреаційний менеджмент» та отримала диплом магістра за спеціальності «Менеджмент» визнаний ісландським представництвом ENIC-NARIC – всесвітньою мережею національних інформаційних центрів з академічного визнання та мобільності.

За результатом перевірки, тобто нострифікації (процедури, яка передбачає порівняння навчальних програм), цей уповноважений орган в Ісландії офіційно визнав диплом випускниці Київського національного торговельно-економічного університету еквівалентним ісландським документам про вищу освіту, таким чином, даючи йому законну силу дії на території цієї країни без необхідності складання додаткових екзаменів та повторного захисту випускної кваліфікаційної роботи.

Це є свідченням того, що освітньо-професійні програми Київського національного торговельно-економічного університету повністю відповідають високим європейським вимогам і дають додаткові можливості для випускників при працевлаштуванні за кордоном.

остання редакція 31.05.2021