Участь науковців ФРГТБ КНТЕУ у Європейській науково-практичній конференції

Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу д.е.н. проф. Ведмідь Н.І. д.е.н. проф. Бойко М.Г., д.е.н. проф. Босовська М.В.,  к.е.н. доцент Кулик М.В., к.е.н. доцент Полтавська О.В., к.е.н. доцент  Салімон О.М., старщий викладач  Романчук Л.Д. взяли участь у 3rd «EECME CONFERENCE EUROPEAN CONFERENCE OF MANAGEMENT AND ECONOMICS», яка відбулася у Ljubljana School of Business (Словенія) 28 травня і була присвячена презентації вченими з різних країн ( Словенія, Чорногорія,  Саудівська Аравія, Болгарія та ін.) актуальних  досліджень щодо сталого розвитку у сучасному суспільстві знань.  Матеріали наукової конференції будуть включені до наукометричних баз даних Scopus та  Web of Science.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам, а саме Dr. Katarina Aškerc Zadravec, PhD in Educational Sciences Vice Dean for Quality за високий рівень організації наукового заходу та можливість обмінятися науковими досягненнями з актуальних  питань щодо принципів сталого розвитку в умовах цифрових трансформацій, пріоритетів розвитку економіки знань, впливу вищої  освіти на глобальне суспільство.

остання редакція 31.05.2021