Лист-подяка від Мінекономіки: співпраця в рамках проекту "Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього"

В рамках проекту "Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього" відповідно до меморандуму про співробітництво між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Київським національним торговельно-економічним університетом (від 3 червня 2019 року) здобувачами вищої освіти КНТЕУ факультетів економіки, менеджменту та психології, міжнародної торгівлі та права, фінансів та обліку презентовано дослідницькі роботи.

Мінекономіки висловлює вдячність учасникам проекту та має сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Збірку студентських робіт "Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього" розміщено на сайті Мінекономіки за посиланням. Напрацювання здобувачів КНТЕУ у розділах 5, 6, 8.

остання редакція 01.06.2021