Перемога студентів кафедри готельно-ресторанного бізнесу на Міжнародному конкурсі наукових студентських робіт

3 червня 2021 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у співробітництві із Ланчьжоуським транспортним університетом (м. Ланьчжоу, провінція Ганьсу, Китайська народна республіка), Університетом Матея Бела (м. Б. Бистриця, Словаччина), Інститутом нових технологій та бізнесу (м. Ч. Будійовице, Чехія), Вищою школою європейських і регіональних досліджень (м. Ч. Будійовице, Чехія), Барановицьким державним університетом (Білорусь), Євразійським університетом імені Л. Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинським Державним Індустріальним Університетом (Казахстан), Вищою школою менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія), Алітус Коледжем Університету прикладних наук (Литва), Вроцлавським економічним університетом (Польща), Люблінською політехнікою (Польща), Abertay University (Scotland, United Kingdom) відбувся ІІ фінальний тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», в якому брали участь студенти з Болгарії, Канади, Польщі, Білорусі, Німеччини, Латвії, Грузії.

Здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються на 4 курсі за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа», Дидюк Лілія та Стороженко Єлизавета представили на конкурс підприємницький проект – «Startup of a hotel complex «FORREST» (наукова керівниця – д.е.н., доц. Охріменко А.Г. ), який успішно презентували та отримали перше призове місце! Пишаємося нашими студентками, які продемонстрували високий рівень знань з різних дисциплін та навички пітчінгу!

Висловлюємо щиру вдячність колегам із Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та членам оргкомітету Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за високий рівень проведення наукового заходу.

остання редакція 04.06.2021