Викладачі та здобувачі вищої освіти на Cybersafe 2021. new reality

За сприяння та інформаційної підтримки кафедри журналістики та реклами, ТРОС КНТЕУ, РСС ФТМ було організовано участь та проведення конференції 03.06.2021 CYBERSAFE 2021. NEW REALITY: захист бізнесу від IT загроз в online | offline форматі, яку змогли відвідати викладачі та здобувачі вищої освіти Київського національного торговельно-економічного університету.

Представники кафедри журналістики та реклами Діана Файвішенко, Галина Алданькова, маркетингу Тетяна Романченко, інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Олена Криворучко, Ярослав Шестак, Альона Десятко, економіки та фінансів підприємства Вікторія Андрєєва приєднались до 1000+ учасників та професійного нетворкінгу грандіозної події, виступів 12 спікерів з питань протистояння кіберзагрозам, опанували протягом 7 годин практичні інструменти від експертів та IT директорів ТОП-компаній:

• Олександр Климашевський – модератор, digital director, медіа консультант Economika+
  • Антон Цешнатий - старший менеджер, аудит рисків, кібербезпека та інформаційний захист PwC Україна, тема виступу «Інформаційна безпека 2021: очікування та загрози. Як бізнесу підготуватися до кризи»
  • Олександр Волощук - СОО SOC Octava Defence, тема виступу: «Як об'єднати людей, процеси і технології для постійного моніторингу та поліпшення стану безпеки. Досвід Octava Defence і ЛІГА: ЗАКОН»
  • Олексій Севонькін - BDM Octava Defence, тема «Досвід Octava Defence і ЛІГА: ЗАКОН»
  • Bert Heitink - Senior Cybersecurity Professional, Investor and Cybersecurity Mentor, тема виступу «Which 5 things do you need to manage in corporative cybersecurity to survive next 6 months of Pandemic»
  • Олег Матата та Євген Балютов - CISO, тема виступу: «Інсайдерські загрози для кібербезпеки бізнесу»
  • Юрій Прокопенко - директор з кібербезпеки Київстар
  • Олександр Чорноус - провідний фахівець з рішенням безпеки компанії тема виступу: «Як убезпечити бізнес від DDos-атаки»
  • Юрій Котляров - партнер, керівник практики технологій і електронних комунікацій, тема виступу: «Інсайдерські Загрози для кібербезпекі бізнесу»
  • Костянтин Герасименко - інструктор Академії Cisco, тема виступу: Як вибудувати кібербезпека на всіх рівнях: персональному, корпоративному, державному
  • Єгор Аушев - кандидат наук, експерт з кібербезпеки, співзасновнік школи етичних хакерів Cyber School та компанії Cyber Unit, тема виступу: «Кібербезпека невід'ємній елемент безнес стратегії»
  • Віталій Балашов - керівник підрозділу інженерів з кібербезпеки в компанії Ерамов, тема виступу: «Захист по моделі Zero trust. Кому в підсумку вірити і як застосовувати її в IT-рішеннях і вашому бізнесі?».
  • Данило Бєлов - директор з розвитку бізнесу Ucloud, Тема виступу: С чего начинается безпеку хмари: огляд різних аспектів інфраструктури
  • Євген Митюк - експерт з хмарних сервісів Microsoft, AZURE Sure Step Ambassador, тема виступу: «Стратегія кібербезпеки з сервісами AZURE і Microsoft 365»

Конференція дала змогу дзнатися, як об'єднати людей, процеси і технології в компанії для постійного моніторингу та поліпшення стану it-безпеки; оцінити ризики і сформувати стратегію захисту підприємства, визначити, яка частина корпоративних даних дійсно знаходиться під контролем; організувати безпечний і захищений доступ команди в віддаленому режимі до комп'ютерної системи компанії; отримати найбільш ефективні інструменти для забезпечення безпеки в гібридних корпоративних мережах, де особисті дані змішуються з робочою інформацією.

Здобувачі вищої освіти змогли відчути атмосферу проведення оффлайн подій, взяти участь у відеозйомках, дізналися секрети фотожурналістики та створення медіадизайну для онлайн простору.

Особлива подяка організаторам Ekonomika + — бізнес/медіа бюро за партнерство з університетом, керівнику та найкращим представникам Творчого рекламного об’єднання студентів КНТЕУ Андрію Федотову, Вікторії Данич, Єлизаветі Гришиній, Ользі Музика.

Дізнатися більше про спікерів конференції можна за посиланням: https://cybersafe.delo.ua/

Чекаємо нових подій та нових вражень!
Приєднуйся і дій!

Р.S. Санітарні вимоги дотримано.

остання редакція 04.06.2021