Журналісти та рекламісти КНТЕУ на «Forbes 2031»

Здобувачі вищої освіти Київського національного торговельно-економічного університету за інформаційної та технічної підтримки кафедри журналістики та реклами взяли участь в організації бізнес-конференції «FORBES 2031».

03.06.2021 в Києві відбулась конференція «FORBES 2031», у форматі online | ofline просторі у формі відвертої дискусії та обговоренні основних питань:

• Як процвітати в двадцять першому сторіччі?
  • Як традиційні компанії перевинаходять самі себе і свої індустрії — монологи CEO
  • Як обʼєднати інтелект українців, що досягли успіхів у всьому світі, щоб зрушити країну вперед
  • Лідери технологічних стартапів про майбутнє, яке приховане від людського ока, але обовʼязково настане

Спікерами виступили:

• Андрій Ставніцер - Засновник TIS
  • Вікторія Тігіпко -Засновниця TA Ventures
  • Борис Ґудзяк - Митрополит УКГЦ, голова Філадельфійської архиєпархії в США
  • Михайло Федоров - Віце-прем’єр-міністр Мінцифра
  • Володимир Федорин - Головний редактор «Forbes Україна»
  • Інга Андреєва - Генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові
  • Олександр Писарук - Голова правління Райффайзен Банк Аваль
  • Мауро Лонгобардо - Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
  • Тарас Кицмей - Засновник SoftServe
  • Євген Осипов - СЕО КЕРНЕЛ
  • Дмитро Шимків - Голова ради директорів Darnitsa Group
  • Сергій Бадрітдінов - СЕО Intertop
  • Андрій Гундер - Президент Американської торгівельної палати
  • Адріан Сливоцький - Партнер OliverWyman
  • Олексій Тимофєєв - Співзасновник інвестиційної компанії Trident Acquisitions Corp.
  • Стів Форбс - Chairman & Editor-In-Chief Forbes USA
  • Катя Солдак - Редакційна директорка, Міжнародні видання Forbes USA
  • Сергій Мартинчук - Генеральний менеджер Cisco
  • Джеймс Темертей - Засновник Northland Power
  • Володимир Панченко - СЕО, засновник DMarket
  • Вадим Роговський - СЕО, засновник 3DLook
  • Дмитро Швець - СЕО, засновник Reface
  • Станіслав Дмитрик - Співзасновник Rocket
  • Ілля Полосухін - Засновник Near Protocol
  • Павло Танасюк - СЕО, засновник Spacebit

Форум надав можливість здобувачам вищої освіти КНТЕУ зустрітися з науковцями та бізнесменами, які мислять на глобальному рівні та бачать розвиток суспільства і бізнесу з неочевидних боків, взяти участь в урочистому нагороджені найкращих, зняти відео та зробити звукомонтаж для висвітлення події міжнародного рівня.

Особлива подяка за організаційну допомогу, популяризацію університета у соціальних мережах та сторінках ТРОС КНТЕУ найкращим представникам студентства: Анрію Федотову, Катерині Гнатенко, Кулинко Богдану та керівнику, професору кафедри журналістики та реклами Діані Файвішенко.

Посилання на сайт з докладним описом програми бізнес-конференції: https://forbes.ua/events/konferentsiya-forbes-2031 .

Чекаємо нових подій, нових спікерів та нових вражень!
Приєднуйся і дій!

Р.S. дотримання усіх санітарних норм: температурний скринінг на вході, санітайзер на всіх локаціях, не більше 2 учасників за одним столом, 1000 квадратних метрів івент-холу до 100 учасників.

остання редакція 04.06.2021