Круглий стіл «Роль Конституції України у професійній діяльності»

17 червня 2021 року з нагоди 25 річниці Конституції України за ініціативи кафедр фінансів, обліку та оподаткування, фінансового аналізу та аудиту Факультету фінансів та обліку проводитиметься круглий стіл «Роль Конституції України у професійній діяльності».

Мета проведення: привернути увагу науковців та практиків до питань ролі та значення Конституції України у професійній діяльності фахівців з фінансів, обліку та аудиту.

Питання для обговорення:

• відповідальність держави і бізнесу в Конституції України;
  • інституційна складова фінансової політики суспільного розвитку;
  • антикорупційний аудит як захист економічної безпеки та конституційного устрою України.

Погодинний графік роботи Круглого столу:

Приєднання учасників 9.55 - 10.00
Засідання круглого столу 10.00 - 12.30
Підведення підсумків 12.30 - 13.00

Місце проведення: корпоративна платформа TEAMS.
Клацніть тут, щоб приєднатися до наради

За детальною інформацією звертатися до Неживої Марії Олександрівни, канд. екон. наук, доцента кафедри фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ (m.nezhyva@knute.edu.ua).

Запрошуються усі охочі!

остання редакція 07.06.2021