logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Ювілейний День факультету економіки, менеджменту та психології

Загальна інформація

31 травня в КНТЕУ відбулася справді визначна подія – свято з нагоди ювілейного 55-го Дня народження факультету економіки, менеджменту та психології.

Зворушливим виконанням гімну факультету студенти відразу наповнили залу «сімейною» атмосферою. Чудовим доповненням стали рядки вірша Андрія Малишка, які торкнулися серця кожного глядача.

Офіційна частина почалася з виступу декана Міняйла Олександра Івановича. Він привітав ФЕМП з Днем народження, відзначаючи його винятковість як одного з найстарших факультетів університету, декан зазначив, що ФЕМП не збирається зупинятися на досягнутому і має дуже багато планів на майбутнє! Його слова були підтримані бурхливими оплесками в залі.

Не забув ФЕМП і про Наталію Миколаївну Гуляєву, яка 20 років очолювала факультет. Студенти сердечно привітали Наталію Миколаївну зі святом і подякували їй за роки відданої праці на благо рідного факультету.

Святковий концерт вразив кожного своєю унікальною темою – «Твій ідеальний світ». Цікавий сценарій, чудові постановки в неймовірних хореографічних номерах та зворушливі пісні не давали відірвати погляд від дійства на сцені. Також варто відзначити прекрасну акторську гру Артема Чижова, виконавця головної ролі, який вразив глядачів своєю справжністю та щирістю.

Вистачало і дійсно непередбачуваних моментів: чого тільки вартий зненацька розтрощений телефон під час одного з номерів!

Підсумовуючи, ФЕМП відсвяткував 55-ту річницю, залишивши незабутні емоції.

Факультет щиро дякує кожному, хто брав участь у підготовці до цього свята!

31.05.2021
43630
591
остання редакція 07.06.2021