Студентка КНТЕУ - призерка Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

3 червня 2021 року на факультеті фінансів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбувся другий, заключний, тур Восьмого Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

До другого туру було допущено 15 робіт, що були підготовлені 17 студентами з 10 провідних ЗВО України та двох іноземних – Євразійського національного університету імені Л.Н. Гумільова (м. Нур-Султан, Казахстан), Самаркандського інституту економіки та сервісу (м. Самарканд, Республіка Узбекистан).

Фінал пройшов онлайн у формі конференції переможців І туру, де учасники презентували свої роботи перед фаховим журі.

За результатами захисту наукового проекту на тему «Financial institution currency risk management», під керівництвом к.е.н, доцента кафедри банківської справи, Серажима Юліана Віталійовича, студентка кафедри банківської справи КНТЕУ, 1 року навчання другого рівня вищої освіти, Жилич Тетяна Андріївна, отримала диплом ІІ ступеня (виступ студентки та відповіді на запитання були англійською мовою).

Вітаємо студентку та її керівника з перемогою і бажаємо подальших творчих звершень!

остання редакція 08.06.2021