Студентський круглий стіл «Аудит, аналіз та облік в інформаційному суспільстві»

03 червня 2021 р. кафедра фінансового аналізу та аудиту провела студентський круглий стіл «Аудит, аналіз та облік в інформаційному суспільстві».

З вітальним словом звернулися декан факультету фінансів та обліку Канєва Т. В., завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту Назарова К. О., директор ТОВ «Трейд-ін Моторс» Майстренко А.

Студенти представили доповіді, які були присвячені питанням економічного аналізу, судової економічної експертизи, аудиту у контексті глобальних змін, впровадження Е-аудиту, антикорупційнного аудиту. Креативний підхід до викладення інформації свідчив про активну участь студентів у проведенні наукових досліджень та зацікавленість до питань аудиту, аналізу та обліку в інформаційному суспільстві.

Найбільш активними під час обговорення були студенти:

• ФФО – Татенко Н., Конюшенко Т., Луста А., Рябоха М., Мостовенко А., Третяк А., Ніколенко М., Тихоненко В.
  • ФМТП – Маціпура Д., Костирко А., Євтушенко Ю., Медведєва Д., Ховайло Є., Герус О.
  • ФЕМП – Соколовський Є., Крівель М., Кириленко Д., Лебединець О., Кольміченко Н.

Дякуємо студентам за дискусію, цікаві та креативні доповіді!

03.06.2021
остання редакція 08.06.2021