Нові можливості для професійного розвитку здобувачів вищої освіти КНТЕУ

За ініціативи декана факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, д.е.н., проф. Ведмідь Надії Іванівни 9 червня 2021 р. відбулася online зустріч із стейкголдерами щодо запровадження дуальної форми навчання для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньої програмою «Готельно-ресторанна справа».

Учасники зустрічі, а саме Марина Римаренко (партнер DEOL Partners, CEO дизайн-готелю 11 Mirrors мережі Senator Hotels and Apartments), Юлія Мозгова (менеджер по тренінгам та розвитку персоналу, готель Ramada Encore Kyiv), Альона Островерха (HR директор мережі-ресторанів «Мясторія»), Тетяна Нарольска (керівник відділу Housekeeping, готель InterContinental Kyiv) обговорили організаційний механізм дуальної форми навчання, мотиваційні інструменти, які можуть бути реалізовані в межах співпраці факультету та роботодавців, особливості співпраці між кафедрою готельно-ресторанного бізнесу ФРГТБ щодо пілотування дуального навчання у 2021-22 н. р.

Майбутні фахівці готельно-ресторанного бізнесу мають можливості здобувати неоціненний практичний досвід професійної діяльності, що є запорукою їх успішного професійного та кар’єрного зростання!

09.06.2021
остання редакція 10.06.2021