Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Оголошеннявсі

Відбувся ХIV Всеукраїнський круглий стіл «Якість підготовки менеджерів: принципи, технології, перспективи»

У межах реалізації програми стратегічного партнерства та розвитку співпраці закладів освіти з бізнесом 10 червня 2021 року кафедрою менеджменту КНТЕУ було організовано та проведено ХIV Всеукраїнський круглий стіл «Якість підготовки менеджерів: принципи, технології, перспективи».

У роботі круглого столу взяли участь представники багатьох організацій, установ та навчальних закладів, зокрема: Інна Дмитренко (Міністерство економіки України); Володимир Кличановський (ТОВ «Інжинірингова Компанія «Нова Лайт»); Наталія Кізенко (ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»); Марина Джулай (Компанія UGEN (Ukrainian Generation)); Ольга Онопрієнко (компанія IDS Borjomi Ukraine); Тетяна Рутьян (ТОВ «Епіцентр-К»); Катерина Заровна (АТ «Укргазвидобування»); Сергій Мінєєв (компанія SoftServe); Олена Папенкова (ТОВ «Галерея-Алекс»); Юлія Івахненко (Державне підприємство «Медичні закупівлі України»); Наталія Ракша (Key West University, США); Людмила Завідна та Лариса Тороній (Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ); Людмила Шимановська-Діанич (ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі); Світлана Ткачова, Любов Забродська та Ольга Ткаченко (Харківський державний університет харчування та торгівлі); Алла Бідюк та Майя Попова (Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ); представники факультетів Київського національного торговельно-економічного університету: Євдокія Галетій, Світлана Бортнік, Уляна Болехан, Олександра Мирославська, Максим Підлісний, Ольга Кроковна, Олександр Щербак.

З вітальним словом до гостей та учасників круглого столу звернулась Наталія Притульська, перший проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного торговельно-економічного університету, д-р тех. наук, професор, яка наголосила на важливості та актуальності проблеми якості підготовки менеджерів, зважаючи на сучасні ринкові виклики. Подальша дискусія науковців і практиків велася навколо питань, що підняли спікери круглого столу, а саме: директор ТОВ «Інжинірингова Компанія «Нова Лайт» Володимир Кличановський, який презентував свої погляди на моделювання посади менеджера проекту в сучасному бізнесі та поділився баченням керівників компаній щодо практичної підготовки менеджерів в українських університетах; операційний директор компанії UGEN (Ukrainian Generation) Марина Джулай, яка розкрила і презентувала особливості формування бренду роботодавця в умовах дистанційної роботи, поділилася з присутніми результатами свого дослідження і акцентувала увагу на важливості використання різних каналів зв’язку та діджитал платформ, а також необхідності розвитку цифрових компетенцій при підготовці менеджерів; професор кафедри менеджменту КНТЕУ, д-р екон. наук Валентина Жуковська, яка презентувала результати її спільних досліджень з Наталією Ракшою та Галиною П’ятницькою з питань трансформації ролі сучасного HR-менеджера, окресливши сьогоднішні реалії вимог до менеджерів різних компаній та визначивши стратегічні перспективи зміни вимог до менеджерів на ринку праці.

Своїм власним баченням проблем, пов’язаних з забезпеченням якості підготовки менеджерів, та досвідом у їх вирішенні на прикладі різних організацій, установ та навчальних закладів поділилися: ад’юнкт-професор Key West University (США), канд. екон. наук Наталія Ракша; представники Ужгородського торговельно-економічного інститут КНТЕУ – завідувач кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, д-р екон. наук, професор Людмила Завідна та начальник навчально-методичного відділу Лариса Тороній (Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ); завідувачка кафедри менеджменту ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі, д-р екон. наук, професор Людмила Шимановська-Діанич; професори та доценти Київського національного торговельно-економічного університету Наталія Притульська; Олександр Міняйло; Світлана Король; Галина П’ятницька; Олена Матусова; Ірина Миколайчук та ін.

Учасниками круглого столу було прийнято рішення щодо:

1. Необхідності розвитку нових напрямів співпраці між університетами та бізнес-організаціями з огляду на потребу передбачення виконання реальних практичних проектів при підготовці менеджерів у закладах вищої освіти;
  2. Підвищення рівня технічного благополуччя та розвитку діджитал компетенцій менеджерів, у т.ч. шляхом пошуку нових можливостей для підвищення рівня цифровізації університетів, що здійснюють їх підготовку;
  3. Розробки та реалізації заходів, що сприятимуть забезпеченню такого підвищення кваліфікації викладачів ЗВО, яке дозволятиме оновлювати практичні заняття зі студентами з урахуванням перманентності змін в управлінні компаніями.

Щиро дякуємо всім учасникам круглого столу за цікаві виступи та участь у дискусії і бажаємо подальшої плідної співпраці в напрямі поєднання освіти, науки та практики!

10.06.2021
1962