Журналісти та рекламісти взяли участь у заході 1+1 MEDIA

Представники кафедри журналістики та реклами та здобувачі вищої освіти спеціальності «Журналістика» Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь у заході на тему «Рекомендації для журналістів по роботі з дітьми».

10.06.2021 року в Києві 1+1 media було організовано захід на тему «Рекомендації для журналістів по роботі з дітьми», у форматі ofline у формі відвертої дискусії та обговоренні гострих тем із запрошенням студентів з найкращих ЗВО України, які навчаються за спеціальністю журналістика.

Зустріч складалася з двох частин. Перша – інформаційна, на якій учасники ознайомились з презентацією «Рекомендації щодо роботи журналістів з соціально вразливими категоріями. Діти в медіа» та виступами Аліни Марценюк – керівниці групи з КВС 1+1 media.

Друга – інтерактивна, включила в себе виступи експертів у сфері захисту прав дітей та телебачення, проведення тренінгу «Діти в медіа: морально-етичний аспект та регулювання законодавством», виступ представника ГО «Українська мережа за права дітей».

Тренінг «Практичний досвід журналіста у висвітленні дітей в медіа» від спеціальної кореспондентки ТСН Світлани Березівської.

Захід надав можливість здобувачам вищої освіти перейняти досвід професіоналів, почути, що відбувається за лаштунками телепередач. Отримати поради, почути відповіді на поставлені питання та взяти участь у розіграші книг.

Особлива подяка 1+1 media за організацію заходу, популяризацію університета у соціальних мережах та сторінках ТРОС КНТЕУ представників студентства Катерина Гнатенко, Ілона Антонюк, професор кафедри журналістики та реклами Діана Файвішенко.

Чекаємо на нові зустрічі та плідну співпрацю!
Приєднуйся та дій!

остання редакція 14.06.2021