Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Інститут вищої кваліфікації провів навчання новопризначених працівників Апарату Верховної Ради України

Інститутом вищої кваліфікації на території Апарату Верховної Ради України впродовж травня-червня 2021 року було проведено навчання за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою для державних службовців – новопризначених працівників Апарату Верховної Ради України.

Працівники Апарату мали змогу навчатися у очно-дистанційному форматі: дистанційна частина навчання передбачала проходження онлайн-курсу для державних службовців на Освітньому хабі міста Києва, а очна – проведення навчання у непленарний тиждень сесійної роботи Верховної Ради України.

До проведення занять були залучені викладачі Київського національного торговельно-економічного університету:

• Дубовик Тетяна Віталіївна – професор кафедри журналістики та реклами, доктор економічних наук;
  • Миронець Сергій Миколайович – завідувач кафедри психології, доктор психологічних наук;
  • Тесленко Наталія Олександрівна - доцент кафедри сучасних європейських мов, кандидат філологічних наук;
  • Уманців Юрій Миколайович – професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики, доктор економічних наук.

Також лекційні заняття проводили керівники структурних підрозділів, досвідчені фахівці Апарату Верховної Ради України, які поділилися своїми знаннями та особистим досвідом щодо особливостей роботи в Апараті.

Під час навчання було розглянуто низку тем, а саме: «Організаційне забезпечення законопроектної роботи Верховної Ради України», «Парламентська реформа», «Забезпечення дотримання конституційного права громадян на звернення до державних органів і посадових осіб», «Законодавчий процес у Верховній Раді України», «Аналітичні документи для впровадження управлінських рішень: підходи до формування і практика підготовки», «Мистецтво публічного виступу. Ораторське мистецтво», «Ділове українське мовлення», «Соціально-психологічні аспекти професійної діяльності в державному управлінні», «Економіка і врядування».

Завершила навчання Сміян Олена Аркадіївна, перший заступник керівника Управління кадрів Апарату Верховної Ради України, лекцією про особливості проходження державної служби в Апараті Верховної Ради України та новації у трудовому законодавстві та законодавстві про державну службу.

По завершенню навчання державні службовці успішно пройшли онлайн-тестування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету.

15.06.2021
остання редакція 15.06.2021